Міський голова провів щотижневу апаратну нараду

  Сьогодні, 22 березня, під головуванням міського голови Миколи Різака відбулась чергова апаратна нарада за участю посадових осіб та керівників структурних підрозділів міської ради і комунальних підприємств.

  Розпочинаючи нараду, Микола Іванович привітав з днем народження начальника комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького.

  Під час наради було підбито підсумки тижня та окреслено напрямки роботи на поточний період.

  Серед пріоритетних завдань – робота комунальних підприємств, благоустрій територій громади, наповнюваність міського бюджету, стан захворюваності на COVID та продовження реконструкції міської лікарні.

  Аналізуючи стан оплати населенням комунальних послуг, міський голова вкотре звернув увагу керівників комунальних служб на роботу з боржниками. «Це ті гроші, що ви заробили – двірники, які мітлами та лопатами в дощ, сніг і сильний вітер прибирають прибудинкові території, сантехніки, що чистять забиту каналізацію, водії спецтранспорту «Комунсервісу», які кожного дня вивозять гори сміття, аварійна бригада водоканалу, що оперативно ліквідує пориви в мережах водопостачання. Дивіться, за тиждень, що йшов дощ, не було скарг на протікання покрівель. Це означає, що комунальники вчасно виконали свою роботу, і вона повинна бути повністю оплаченою».

  Зважаючи, що знову пішло зростання захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID, позитивною подією для міста є початок чергування в Таврійську бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги. За словами головного лікаря Таврійської амбулаторії № 3 Миколи Гуменюка, тільки в неділю від населення поступило 10 визовів. Поки що бригада виїжджає на старенькій «Швидкій», але вже в четвер Таврійськ має отримати для станції екстреної медичної допомоги новий сучасний реанімобіль «Peugeot», оснащений дефібрилятором та іншими приладами.

  Планується, що нову «Швидку» передасть місту губернатор Сергій Козир, який в четвер відвідає Таврійськ та огляне реконструкцію міської лікарні.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua