Заклади культури знову ідуть в онлайн

  Заступник міського голови Анатолій Білий провів нараду з працівниками закладів культури Таврійської територіальної громади.

  Під час наради піднімались питання роботи закладів культури в умовах третьої хвилі захворюваності на COVID-19, яка стрімко розповсюджується по Україні.

  Усвідомлюючи можливі негативні наслідки, Анатолій Андрійович попросив керівників сільських клубів утриматися від масових заходів, під час репетицій дотримуватися карантинних умов та соціальної дистанції, а в своїй роботі більше приділяти уваги онлайн спілкуванню та дистанційнім заходам.

  В свою чергу керівники закладів культури звернули увагу, що в своїй роботі гостро відчувають потребу в кваліфікованій методичній підтримці, центром якої може бути Таврійський або Чернянський будинок культури. Але як в одному, так і в іншому закладі штатна одиниця методиста не передбачена, а зважаючи на специфіку цієї роботи, будь хто, окрім фахівця, виконувати її не зможе. Саме тому клуби опинилися наче б то у вакуумі, коли кожен заклад існує сам по собі.

  Анатолій Білий запропонував колегам вносити свої пропозиції і зауваження, які відділ освіти, культури, молоді та спорту обов’язково розгляне та опрацює.   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua