Таврійськ готується зустрічати губернатора Сергія Козира

  Сьогодні, 23 березня, на міській лікарні, що на вул. Каховській, 30, велике прибирання. В четвер Таврійськ має відвідати губернатор Херсонщини Сергій Козир, який огляне хід реконструкції міської лікарні та передасть місту новий автомобіль для станції екстреної (швидкої) допомоги.

  Внутрішні роботи в терапевтичному відділені добігають кінця. На ранок вівторка працівники будівельної організації «Віра» (керівник Алла Ляхова) закінчували класти плитку в коридорах, а в кабінетах встановлювали підвісну стелю. Разом з ними працівники Таврійського виконкому, міський голова Микола Різак, його заступники Олександр Павлюк і Анатолій Білий, секретар міської ради Андрій Хахалєв, керуюча справами виконкому Наталя Левченко наводили порядок всередині майбутньої поліклініки та на території лікарняного комплексу.

  Роботи вистачало всім – нові вікна та двері треба звільнити від захисної плівки, вимити підвіконня та батареї опалення, винести залишки будівельного сміття.

  В цей час на вулиці будівельники завершували класти тротуарну плитку до воріт центрального входу до лікарні. Зліва від терапевтичного відділення робітники бетонували доріжку до службового проїзду.

  Ольга Щербан, Юрій Глабець, водії виконкому Сергій Герасимюк та Сергій Краснов на території комплексу граблями рівняли землю, де було прокладено нову каналізацію, замінено труби теплотраси та водопостачання. Восени, коли траншеї під трубами було зарито, працівники виконкому вже наводили благоустрій. Але після зими не мішає прибрати сміття та розрівняти землю.

  Минулого тижня під час колегії Херсонської обласної державної адміністрації міський голова Микола Іванович Різак звернувся до губернатора Сергія Козира стосовно державної допомоги у реконструкції міської лікарні. Наступного дня Сергій Козир зустрівся з Миколою Івановичем і обговорив ситуацію і шляхи вирішення проблеми.  

  Сьогодні більше 18 тисяч мешканців Таврійської територіальної громади отримують послуги первинної медичної допомоги в медичних закладах Каховки та Нової Каховки, що створює громаді певні незручності. Тому таким важливим питанням є завершення реконструкції міської лікарні на місці колишньої залізничної лікарні, яка стане базовим закладом «Центром первинної медико-санітарної допомоги міста Таврійськ».

  Всі роботи по реконструкції лікарні фінансуються лише з міського бюджету. За останні роки було вкладено в реконструкцію більше 10 млн грн.

  Незважаючи на брак коштів, реконструкція не припинилася ні на день. Таврійська громада розраховує на відкриття своєї лікарні вже в цьому році.

  Дивитись фотоальбом

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua