На території Таврійської територіальної громади об’явлена акція «За чисте довкілля»

  З метою наведення належного санітарного стану в місті Таврійськ і на території населених пунктів старостинських округів Таврійської територіальної громади, підвищення рівня благоустрою та належної підготовки до Великодніх і травневих свят з 15 березня до 7 травня проводиться щорічна акція «За чисте довкілля».

  В рамках двомісячника відбудуться прибирання підпорядкованих та прибудинкових територій, вулиць, парків, скверів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності.  

  Особливої уваги потребують вулиці приватного сектору мікрорайону Східний. Їх зелені насадження розрослись настільки, що вулиці там стали непроїзними. Мешканці вулиць від Грушевського до Лесі Українки повинні обрізати свої дерева, гілки яких звисають над дорогою і мішають проїзду автотранспорту.     

  За час проведення двомісячника керівники комунальних підприємств, підприємств та установ всіх форм власності, власники кіосків, барів, кафе, голови ОСББ, ЖБК мають забезпечити виконання Плану заходів проведення акції «За чисте довкілля».

   При цьому підприємство «Комунальний сервіс», Новокаховський держлісгосп, державне підприємство «Новокаховське» та управління Північно-Кримського каналу зобов’язані забезпечити очищення узбіччя доріг загального користування, лісосмуг і лісових масивів. 

  16 квітня планується проведення загального заходу – День благоустрою території Таврійської територіальної громади.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua