Таврійськ обирає чисте довкілля

  Накінець, настало довгоочікуване тепло.

  В четвер, враховуючи чудову погоду, мешканці Таврійська долучились до весняної акції з благоустрою та приведення в порядок своїх територій.

  Комунальні підприємства за своїм робочим графіком займалися санітарною очисткою міста. Їх трактори з повними причепами минулішного листя, сухої трави та гілок – всього того, що населення зносить подалі від свого двору, зустрічалися то на вул. Каховській, то на Вокзальній, то на Портовій.

  Навколо міської амбулаторії № 3 її працівники білили бордюри.

  Цього дня вийшли прибирати свої прибудинкові території мешканці багатоповерхівок на вул. Франко. Біля будинку №15-а один з мешканців влаштовував квітник та рихлив землю під молодими саджанцями. Наводили благоустрій і навколо ОСББ «Франка № 4». Там жінки чистили та вскопували палісадники.

  Таврійський міськвиконком запрошує всіх небайдужих долучитися до місячника благустрою та прибрати власні садиби, прилеглі території багатоквартирних будинків та закріплені за підприємствами та приватним бізнесом.

  Нагадаємо, міський голова Таврійська Микола Різак підписав розпорядження № 37 про проведення з 11 березня по 9 травня 2019 року на території Таврійської міської ради щорічної акції «За чисте довкілля». А також провести 19 квітня в місті Таврійськ та в селищі Плодове День благоустрою.

  Відповідно до розпорядження міського голови протягом двух місяців комунальні підприємства, навчальні заклади, приватні підприємці та всі мешканці повинні провести роботи по очистці закріплених терирорій та облаштуванню благоустрою міста.

  Дивитись фотоальбом

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua