Колектив Таврійського виконкому привітав міського голову Миколу Різака із 15-річчям перебування на посаді очільника міста

  Сьогодні, 26 березня, колеги міського голови – секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, керуюча справами виконкому Наталя Левченко, заступники міського голови Олександр Павлюк та Анатолій Білий, начальники відділу бухгалтерського обліку та звітності і фінансового відділу міської ради Валентина Єрохіна та Ірина Моцьо від імені міської ради і колективу виконавчого комітету привітали Миколу Івановича Різака із своєрідним ювілеєм – 15-річчям, як він обіймає посаду міського голови Таврійська.

  – Ми щиро вітаємо Вас з цією датою, – звернувся до Миколи Івановича секретар міської ради Андрій Хахалєв. – Це ще один привід згадати про ті позитивні зміни, які відбулись в нашому місті за часи Вашої роботи на посаді міського голови. Всі підрозділи виконкому, міської ради, вся громада підтримують Вас. Тому всі започатковані Вами проекти будуть реалізовані, і в першу чергу – це відкриття міської лікарні. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів в подальшому управлінні тепер вже Таврійською територіальною громадою. Ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо Таврійська і всієї громади, за всі рішення на їх користь та розвиток, за велику відповідальність, яку Ви взяли на себе, як міський голова, і достойно несете щоденно перед мешканцями Таврійська і наших старостинських округів.    

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua