Маленькі ерудити великих знань

  3 квітня в Таврійському закладі дошкільної освіти «Джерельце» (завідуюча Лідія Зоря) відбувся щорічний конкурс «Маленький ерудит – 2019» серед вихованців старших груп. Про це повідомила вихователь-методист дитсадка Наталя Сігаєва.

  Учасники конкурсу зібрались у святково прикращеній залі дошкільного закладу, щоб позмагатись в ерудиції, винахідливості, продемонструвати своє логічне мислення, креативність та творчість.

  Маленькі ерудити змагались у наступних інтелектуальних номінаціях: «Математична мозаїка», «Геометричні перегони», «Мовленнєвий дивограй», «Екологічний дивосвіт» та «Весняні фантазії».

  Правильні і обдумані, чіткі та логічні відповіді маленьких розумників та розумниць вражали членів журі.

  Виконання логіко-математичних завдань в конкурсі «Математична мозаїка» та «Геометричні перегони» свідчили про розвиток мислення, пам’яті та уваги у дітей.

  Конкурс«Мовленнєвий дивограй» показав рівень сформованості навичок звукового аналізу слів, уміння рахувати кількість складів у словах та з’єднувати їх з відповідним числом.

  Свої знання про природу та довкілля діти проявили під час конкурсу «Екологічний дивосвіт»

  Творчість, фантазію та креативність учасники продемонстрували у конкурсі « Весняні фантазії».

  Переможцем конкурсу «Маленький ерудит» став Ляховецький Андрій, вихованець групи « Чебурашка» ( вихователі Шахова Г.О. та Яровенко О.А.).

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua