Касові апарати для ювелірів

  Фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проводити серед суб’єктів господарювання інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо використання РРО/ПРРО у 2021 році.

  З цією метою головний державний інспектор Новокаховської ДПІ Ірина Томашевська зустрілася з продавцями ювелірних виробів у торговельному центрі м. Нової Каховки «ФРЕШ».

  Під час спілкування спеціаліст податкового відомства роз’яснювала вимоги законодавства щодо обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операції для підприємців – платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію ювелірних виробів, заборони торгівлі ювелірними виробами з рук та на ринках (крім розміщених на них спеціалізованих магазинів), без відбитка державного пробірного клейма України або документів, які підтверджують якість виробів. Ювелірні вироби як вітчизняного, так і іноземного виробництва під час продажу повинні мати товарні ярлики, прикріплені металевою пломбою.

  Аби суб’єкти підприємницької діяльності були більш обізнаними, а не керувалися чутками, усі присутні бізнесмени отримали роз’яснювальні матеріали з питань застосування РРО. Сподіваємось, що детально ознайомившись з інформацією, платники не стануть жертвами фейків і не боятимуться використання сучасних методів обліку доходів.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua