Відбулась нарада з керівниками навчальних закладів Таврійської територіальної громади

  Сьогодні, 1 квітня, заступник міського голови Анатолій Білий провів нараду з керівниками  закладів освіти Таврійської територіальної громади та працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту Таврійської міської ради, в якій взяли участь начальник та головний бухгалтер відділу освіти Володимир Барсук і Ольга Щомак.  

  Як зазначив Анатолій Андрійович, протягом І кварталу завершилась перереєстрація всіх навчальних закладів, як юридичних осіб, так і права їх власності, розроблено програму забезпечення шкіл та дитячих садочків протипожежною сигналізацією, затверджена номенклатура облікових справ працівників освіти, культури, молоді та спорту.

  Присутня на нараді спеціаліст з питань енергозбереження, газифікації та теплозабезпечення виконкому Інна Куришко повідомила про закінчення з 1 квітня на території Таврійської громади опалювального сезону. В зв’язку з цим газопостачання шкільним котельним припиняється, а лічильники буде опломбувано. Але до 9 квітня дитсадки ще будуть опалюватися. Крім того, в дитсадках «Джерельце» та «Дзвіночок» постачання газу залишиться для забезпечення дошкільних закладів гарячою водою.

  Анатолій Білий обговорив з колегами питання благоустрою прилеглих та закріплених за закладами освіти територій. На завтра, 2 квітня, виконавчий комітет запланував в парках провести толоку, під час якої будуть висаджуватися молоді дерева. Анатолій Андрійович запропонував освітянам приєднатися до акції, та вийти на озеленіння своїх територій.

        

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua