Міський голова Микола Різак провів щотижневу апаратну нараду

  Майже 30 років з 42-х медичного стажу працює в поліклінічному відділенні Таврійська Микола Олександрович Гуменюк. Лікувати таврійчан Микола Олександрович почав в 1990 році, і вже через рік був назначений головним лікарем, зазначив міський голова Микола Різак, розпочинаючи в понеділок, 8 квітня, в Таврійському міськвиконкомі щотижневу апаратну нараду.

  – Сьогодні ми починаємо нараду з приємного, з привітання нашого головного лікаря – Миколи Олександровича Гуменюка. 7 квітня він святкував свій день народження.

  Від імені виконкому та всіх мешканців Таврійська міський голова побажав Миколі Олександровичу міцного здоров’я та здійснення мрії всього Таврійська – відкриття в місті своєї поліклініки.

  Перейшовши до поточних питань, міський голова детально зупинився на виконанні заходів з благоустрою міста. Микола Іванович відмітив, що в прибирання територій включилися майже всі підприємства та установи Таврійська.

  Проте контроль за проведенням місячника благоустрою з порядку денного не знімається, і виконкому треба починати обстеження, де і що вже зроблено, щоб заохотити та мотивувати тих, хто ще не навів порядок. На тих же, хто зволікає або ігнорує звернення влади, пора складати протоколи адмінпорушень.

  Як доповіли керівники освітніх закладів міста, всі школи та дитсадки провели толоку, висадили на території саджанці дерев та кущів, які закупив для них Таврійський виконком. Деякі з них виразили побажання замовити ще. Наприклад, завідуюча дитсадком «Джерельце» Лідія Зоря розповіла, що на території закладу розбили новий розарій, де висадили 13 кущів роз, а цього замало, так як розраховували на 20. Не відмовився б від додаткової партії дерев і директор п’ятої школи, де заклали дендропарк.     

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua