В гімназії Кам’янки закінчено ремонт покрівлі

  В понеділок, 5 квітня, заступники міського голови Олександр Павлюк та Анатолій Білий перевірили після дощів стан покрівлі Кам’янської гімназії (директор Валентина Бурбела). Минулого тижня підрядна будівельна організація (керівник Олександр Улітич) закінчила тут поточний ремонт даху, який протікав багато років. Як розповів Олександр Михайлович Павлюк, часткова заміна покрівельного матеріалу в неділю пройшла випробування сильним дощем. Після цілого дня негоди в приміщені третього поверху тепер сухо, і зі стелі більше не тече.

  Це один з перших об’єктів старостинських округів Таврійської територіальної громади, де міська рада розпочала відновлювати інфраструктуру приєднавшихся населених пунктів. До цього, в лютому, було змонтовано нову систему опалення дитсадка села Червоний Поділ. Замовлено проект реконструкції системи опалення Ліцею села Чорнянка.

  На черзі ремонт дорожньої інфраструктури, в тому числі в старостинських округах. За інформацією Олександра Павлюка, наразі розробляється кошторис ямкового ремонту доріг по місту Таврійськ і вулицях Плодового, а також населених пунктів в старостатах.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua