Ліцеїсти відвідали благодійний притулок для тварин

  Козачата загону джур Таврійського Ліцею №1 (директор Лілія Грішагіна) відвідали  притулок  для бездомних тварин в місті Таврійськ,  заснований на власному подвір'ї волонтером і організатором  благодійного фонду «Для своїх» Людмилою Євсюковою, повідомляє заступник директора Ліцею з навчально-виховної роботи Наталя Малинова.

  В притулку мешкають підібрані на вулиці собачки та котики, які знайшли надійну і турботливу родину. Молода жінка з ніжністю та любов'ю  розповіла про кожного зі своїх вихованців.

  Діти передали зібраний тваринам корм,  вітаміни,  ліки, які  отримали від Олександра Костенко, лікаря ветеринарної клініки «Здорові звірі», що не так давно відкрилась на вул. Незалежності біля автобусної зупинки на Східному.  

  З благодійним притулком для тварин ветеринарна клініка співпрацює з моменту свого відкриття. Лікаря викликають в притулок оглянути або, у разі потреби, пролікувати тварин, яких підбирає волонтерська родина.

  Олександр Костенко запросив ліцеїстів на екскурсію до маленької, але оснащеної  сучасним обладнанням, клініки. Дитячі серця, такі відкриті до співчуття нашим меншим братам, відчули себе причетними до вирішення  важливої в суспільстві справи – турбуватися про беззахисних домашніх тварин, яких в Україні все дедалі більше визнають частиною міської екосистеми. Діти зрозуміли, що людяність, в першу чергу, проявляється в гуманному відношенні до тварин.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua