В Таврійську розпочата підготовка до травневих свят

  8 квітня відбулось перше засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню в місті Таврійськ Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги 9 травня.

  До його складу увійшли керуюча справами виконкому Наталя Левченко (заступник голови оргкомітету), секретар міської ради Андрій Хахалєв, керівники комунальних підприємств міста, освітніх закладів, старший дільничний офіцер поліції Олександр Вишневий, голова ради ветеранів Надія Чабан, директор Будинку культури Зоя Штефан, директор музею історії міста Таврійськ Наталя Малинова, завідувач Таврійської дитячої школи мистецтв Людмила Качан, спеціалісти виконкому.    

  Голова створеного оргкомітету – заступник міського голови Олександр Павлюк ознайомив членів комітету з заходами, які передбачені за планом підготовки до проведення травневих свят.

  Олександр Михайлович поцікавився думками та пропозиціями колег з цього приводу, та прийняв до відома їх зауваження.

  Традиційно, урочистості пройдуть біля пам’ятників на Плодовому, в парку в мікрорайоні Східний та біля меморіалу на вул. 40 років Перемоги. Святковий концерт та польова кухня з традиційною солдатською кашею і «фронтовими» 100 г, як завжди, будуть організовані на центральній площі перед міським Будинком культури.

  Зокрема, за підготовчі заходи та наведення порядку біля пам’ятників – на Плодовому відповідає заступник міського голови Олександр Павлюк, на Східному – секретар міської ради Андрій Хахалєв, на вул. 40 років Перемоги – керуюча справами виконкому Наталя Левченко.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua