Таврійська територіальна громада отримала сучасний реанімобіль

  Сьогодні, 9 квітня, до чергування на станції екстреної медичної  допомоги міста Таврійськ приступила нова «швидка», що прибула вчора з обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Бригаду медиків на новому реанімобілі зустріли заступник міського голови Анатолій Білий та виконуючий обов’язки генерального директора ЦПМСД міста Таврійськ Микола Гуменюк.

  Як повідомив Анатолій Андрійович Білий, тепер населення міста буде обслуговувати дві «швидкі». Поки що вони базуються на станції екстреної допомоги Каховки, але це не надовго. Місяць – другий і відкриється терапевтичне відділення міської лікарні, де будуть вести прийом лікарі «Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Таврійськ».

  Переданий Таврійській територіальній громаді сучасний санітарний автомобіль, сформований на базі «FIAT DUCATO», оснащено сучасним високотехнологічним медичним обладнанням виробництва Швеції, Німеччини та США, в тому числі кардіографом та дефібрилятором, що дасть змогу розпочати  реанімацію одразу, поки машина везе хвору людину до лікарні.   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua