Секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв привітав з ювілеєм Раїсу Леонтіївну Бірючинську

  В понеділок, 12 квітня, своє 80-річчя святкує громадська активістка Таврійська, ветеран праці Раїса Леонтіївна Бірючинська.

  В Раді ветеранів її привітали секретар міської ради Андрій Хахалєв, голова ветеранської організації Надія Чабан, директор музею історії міста Таврійськ Наталя Малинова.    

  Андрій Миколайович побажав ювіляру здоров’я, всього найкращого, подарував букет троянд і вручив премію міського голови.

  Раїса Леонтіївна Бірючинська з тих людей, які як магніт притягують до себе оточуючих. 20 років тому вона з сім’єю переїхала з Казахстану до Таврійська. Легка та приємна в спілкуванні, високоосвічена і толерантна, вона швидко знайшла  тут друзів та зав’язала приятельські стосунки в Раді ветеранів, в міському Будинку культури, де почала вести гурток народних умільців, в міській бібліотеці, при якій започаткувала дитячий ляльковий театр.

  ЇЇ дитинство прийшлось на важкі та голодні воєнні роки. Але кмітлива та розумна дівчинка закінчила школу, працювала піонервожатою в школі, закінчила виш, а потім і сама викладала студентам. Працювала в державних органах влади. Напевне саме звідти уміння володіти собою та аудиторією, що Раїса Леонтіївна не раз демонструвала в Таврійську під час виборних кампаній в якості довіреною особи. Рівний тон голосу, врівноваженість настільки діють на співбесідників, що назавжди ті попадають в полон чарівності цієї жінки.

  Талановита людина талановита у всьому. Раїса Леонтіївна пише чудові вірші, які присвячує своїм друзям, казки, за якими потім ставляться вистави лялькового театру.

  З чоловіком Раїса Леонтіївна виховала двох дітей, має онуків, які дуже люблять її, постійно на зв'язку, не залишаючи на самоті.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua