В Плодовому знищили молоді насадження мигдалю

  На в’їзді в Плодове зловмисники зламали 20 саджанців мигдалю, які нещодавно працівники комунального підприємства «Комунсервіс» висадили біля колишньої стоянки збору побутових відходів.

  «Комунсервіс» як раз планує демонтувати тут бетонні плити огорожі, тому надані в якості благодійної допомоги молоді дерева були як раз доречні, щоб  на місці сміттєзвалища, куди населення Плодового замість контейнерів звалювало сміття, закласти мигдалевий гай.

  Але складається враження, населенню більше подобаються види смітників, чим ніжний цвіт мигдалю. Звісно, про смаки не сперечаються, але 20 зламаних, а може і вкрадених саджанців, так як більшість лунок виявились просто пустими, коштують досить велику суму, а в їх посадку комунальники вклали неменше труда і душі.  

  Декілька років тому мешканці Плодового активно дзвонили на різні «гарячі лінії», звинувачували міську владу і «Комунсервіс»,  що в селищі погано вивозяться побутові відходи, сміттєві майданчики переповнені, по селу повно стихійних звалищ, які, напевне, підкидали інопланетяни.

  Дивним чином, але коли комунальники вирішили озеленити контейнерну стоянку, колишні активісти кудись зникли. Не чути жодного слова обурення на адресу зловмисників, жодної пропозиції допомогти.

  Дивлячись на все це, депутат Таврійської міської ради Олена Черкесова, яка хоче власними силами озеленити один із в’їздів до селища, звернулась до поліції, щоб під час патрулювання наряд ППС взяв під охорону молоді насадження. Можливо, спільними зусиллями вдасться «притиснути» чиїсь невгамовні руки, а комусь і «вправити» мозок.  

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua