Німецький Банк виділяє 25,5 млн. євро на житло для внутрішньо-переміщених осіб

  Громадяни, на яких поширюється Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо-переміщених осіб», і які на законних підставах потребують поліпшення житлових умов, пропонується взяти участь в Проекті пільгового державного кредитування на придбання житла відповідно умов Постанови КМУ № 980 від 27.11.2019 року.

  Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація та регіональне управління Держмолодьжитла.

  Проект реалізується в рамках Німецького фінансового співробітництва з Україною. В 2021 році Німецьким Банком розвитку KFW для цього виділяється 25,5 млн. євро.

  На даний час завершується опрацювання механізму реалізації забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб та критерії розподілу коштів між регіонами України. Основною умовою є кількість зареєстрованих в регіональному управлінні Держмолодьжитла заяв від бажаючих взяти участь в проекті.

  За даними на 1 квітня, в Херсонському регіональному управлінні Держмолодьжитла зареєстровано 54 заяви, що недостатньо для фінансування Проекту. Щоб проект запрацював, учасників повинно бути в 3-4 рази більше.

  Херсонська ОДА звертається до внутрішньо-переміщених осіб на Херсонщині, які бажають вирішити свої житлові проблеми, ознайомитись з умовами участі в проекті та зареєструватися на офіційному сайті Держмолодьжитла:

  www.khn.molod-kredit.gov.ua

  Нагадуємо, в зв’язку з карантинними обмеженнями особисті спілкування з представниками Держмолодьжитла або ХОДА неможливі.

  Додаткову інформацію можна отримати за тел. (05522) 43-04-45 (контактна особа Ольга Борисівна Шорнік).  

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua