В полоні «Грації»

  З призовими кубками, Дипломами та медалями повернулися танцюристи хореографічної студії «Грація» Таврійського міського Будинку культури з Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва  «Еli Dance fest».

  Як повідомила директор Будинку культури Зоя Штефан на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі 8 квітня, цими вихідними три вікові групи хореографічної студії «Грація» (художній керівник Аліна Ольховська) виступали на Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва  «Еli Dance fest». 6 квітня він проводився в Херсоні на базі херсонського державного університету.

  В хореографічному марафоні змагалися колективи з Миколаєва, Запоріжжя, Херсона, Нікополя, Таврійська, Нової Каховки, Генічеська, Скадовська. Було представлено 126 різножанрових танцювальних композицій в 4-х вікових категоріях.

  Оцінювало виступи конкурсантів журі у складі хореографа-постановника, переможця танцювальних проектів «Танцюють всі» та «Танці з зірками» Ілони Гвоздьової, майстра спорту зі спортивної гімнастики, переможця проекту «Танцюють всі» Наталі Лігай, старшого викладача сценічного мистецтва і хореографії навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Юрія Скобеля, педагога-балетмейстера, старшого викладача кафедри хореографії Київського університету ім. Бориса Гринченка, заслуженого діяча естрадного мистецтва України Володимира Грека.

  Вони дали високу оцінку виступам «Грації». Так, старшій групі в номінації «Сучасний танець» за композицію «Плакала» члени журі присудили ІІ місце та два  ІІІ місця – молодшій групі в номінації «Естрадний танець» за композицію «Диско» і середній групі в номінації «Народний танець» за «Смуглянку».

  Керівник студії Аліна Ольховська було удостоєна Грамоти за вагомий внесок в розвиток хореографічного мистецтва.

  Дивитись альбом

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua