Секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв привітав з ювілеєм Ірину Іванівну Овсяннікову

  Сьогодні, 29 квітня, 95-річний ювілей святкує ветеран Ірина Іванівна Овсяннікова.

  Жінку привітали секретар міської ради Андрій Хахалєв, керуюча справами виконкому Наталя Левченко, голова ветеранської організації Надія Чабан.

  Андрій Миколайович побажав ювіляру здоров’я, всього найкращого, подарував букет троянд і вручив премію міського голови.

  Ірина Іванівна Овсяннікова  народилася в далекому 1926 році в селищі Веричі Лубенського району Полтавської області.

  Закінчила 8 класів. Коли розпочалася війна, і село захопили німці, всім прийшлося важко працювати на них.

  Після визволення Полтавщини радянською армією, молода дівчина пішла працювати до військової комендатури залізнично-шляхового вузла Ромодан. За сумлінну роботу отримала премії та подяки коменданта.

  В 1946 році Ірина Іванівна була направлена на роботу в будівельне управління білоруського міста Гомель, де працювала нормувальником. Цього ж року вийшла заміж.

  Згодом з чоловіком переїхали до міста Жлобин Гомельської області. Будівельне управління № 4, де вона працювала, відновлювало зруйновані війною залізничні колії та мости. Так з управлінням Ірина Іванівна проїхала від Гомеля до Херсона. В 1958 році підприємство перевели до Нової Каховки, де воно було розформовано, так як відновлювальні роботи біли закінчені.

  В 1960 році Ірина Іванівна закінчила в місті Київ курси бухгалтерів. Повернувшись додому, працювала бухгалтером-нормувальником на МППЖТ – аж до виходу на пенсію.  

  За самовіддану працю Ірина Іванівна Овсяннікова  неодноразово нагороджувалася Похвальними грамотами, грошовими преміями. Має медалі за роботу в роки війни. Виховала двох синів.   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua