Таврійськ продовжує прибиратись до Великодня

  Гарне, впорядковане місто завжди милує око і мешканців, і гостей. Таврійськ зустрічає весну чистими, затишними вулицями, щойно висадженими молодими деревами, декоративними кущами, клумбами квітів. Так таврійчани готуються до весняних свят та Великодня.

  В місячник благоустрою включились майже всі підприємства та установи міста. Так, колектив міської школи № 7 прибирав опале листя та гілля в частині парку на Східному, що поруч з церквою Пророка Іллі. Щоб вивезти все це, минулої п'ятниці тут працював весь Таврійський виконком.

  Біля Ради ветеранів Надія Чабан з колегами привели в порядок квітник, побілили бордюри. Почистили узбіччя та побілили вздовж всієї тротуарної доріжки на вул. Франко – поруч з підприємством – працівники Таврійського підрозділу Каховського міжрайонного управління водного господарства.

  Працівники комунального підприємства "Таврійський водоканал" привели в порядок вул. Вокзальну, вичистили узбіччя, побілили бордюри.

  Добросовісно, з натхненням працювали на прибудинковій території мешканці багатоквартирного будинку по вул. Незалежності, 7. Всі вони розуміють, що чистота, вигляд міста залежить виключно від його мешканців, від поваги до самих себе і свого краю.

  Дивитись альбом

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua