Документи на переоформлення житлових субсидій Таврійський ВПСЗН приймає за попереднім записом

  З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій, за якими передбачається повне переоформлення на наступний період, в тому числі, на літо.

  Як повідомляє відділ праці та соціального захисту населення Таврійської міської ради (начальник Наталя Тарабака), для переоформлення субсидій необхідно подати оновлену заяву та декларацію.Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики та зареєстровані у Мін’юсті.

  ВПСЗН просить мешканців Таврійської громади не піддаватися ажиотажу, щоб уникнути небажаних під час епідемії короновірусу черг. На підставі документів, які ВПСЗН буде приймати протягом 5 місяців з травня по вересень, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня.

  Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

  безпосередньо до відділу праці та соціального захисту населення, що на вул. Гайдара,9 для мешканців Таврійська та селища Плодове, або до відповідного спеціаліста в старостинських округах;

  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua.

  Бланки Заяви та Декларації також можна отримати у ВПСЗН або роздрукувати за посиланням:

  https://www.msp.gov.ua/news/16214.html.

  Для впорядкування черги відвідувачів, документи на переоформлення житлових субсидій будуть прийматися за попереднім записом за телефоном (05549)7-36-08.

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua