Відбулась апаратна нарада

  За тиждень до Таврійського міськвиконкому надійшло 5 письмових звернень. На 3 з них надано письмову відповідь, прострочених не має, повідомила керуюча справами виконкому Наталя Левченко під час щотижневої апаратної наради, яку сьогодні, 17 квітня, провів міський голова Микола Різак.

  Разом з тим, доповіла Наталя Володимирівна, отримано 57 вхідних документи, з яких 17 взято на контроль. Надано 26 відповідей. Прострочених не має. Зареєстровано 12 вихідних листів та 6 розпоряджень міського голови.

  За даними загального відділу виконкому, протягом тижня зареєстровано 4 смерті.

  За інформацією начальника відділу праці та соціального захисту населення Таврійської міської ради Наталі Тарабаки, минулого тижня спеціалісти відділу надали 185 усних та письмових консультацій, оформили 9 справ одержувачів пільг, 12 – одержувачів державної соціальної допомоги, видали 3 свідоцтва пільгових категорій, надали 22 повідомлення та 32 довідки.

  З понеділка ВПСЗН розпочинає прийом заяв та декларацій про доходи для переоформлення житлових субсидій на літній період. Для впорядкування черги відвідувачів, документи будуть прийматися за попереднім записом за телефоном (05549)7-36-08.   

  Минулого тижня Кам’янський старостинськй округ відвідали спеціалісти Служби у справах дітей (начальник Ольга Щербан) та Центру з надання соціальних послуг (директор Тетяна Мальцева) Таврійської громади, де перевірили умови проживання новонародженої дитини. За інформацією Ольги Щербан, за тиждень Службою проведено рейд по родинам міста Таврійськ, які перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, підготовлено документи для розгляду на комісії з питань захисту прав дитини, розпочата підготовка до інвентаризації житла дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Підготовлено все необхідне для приєднання до Єдиної інформаційно-аналітичної бази «Діти».

   Як доповів заступник міського голови Анатолій Білий, в закладах освіти Таврійської громади завершується навчальний рік. Цього року свято останнього дзвоника планується провести 31 травня. В той же час дитсадки громади готуються до випускних ранків.

  В Новокам’янському старостаті налагоджується централізований вивіз сміття. В четвер, розповіла староста Віта Прийма, сміттєвоз забрав сміття від школи та інших соціальних об’єктів,  у п’ятницю побутові відходи збирались від населення. Для збору платежів за комунальну послугу в селі почав працювати контролер.   

  За словами Віти Вікторівни, за тиждень в Новокам’янці провели благоустрій центру населеного пункту, скосили траву в санітарній зоні водонапірної башти та артезіанської свердловини, прибрали на дитячому майданчику та завезли свіжий пісок.

  За інформацією комунальників, в неділю на вулиці 8 березня під час грози було повалено дерево, яке впало на лінію електропередач. Міський голова розпорядився прибрати дерево, щоб звільнити проїзд вулицею.

  Зважаючи на тривалі дощі, Микола Іванович Різак дав доручення начальнику «Таврійського ЖЕУ» Олександру Главацькому, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимиру Барсуку перевірити стан покрівель багатоквартирного житлового фонду міста, навчальних закладів громади, будинків культури та сільських клубів, щоб виявити їх слабкі місця.       

        

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua