РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА: ПІДСУМКИ, ЗАВДАННЯ ТА КОНТРОЛЬ

   

     7 червня міський голова Таврійська Микола РІЗАК провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств, організацій, очільниками старостинських округів.

    Міський голова представив новопризначених керівників – директора Чорнянського сільського комунального підприємства Миколу ГРИЦЕНКА  та спеціаліста з питань гуманітарної політики, гласності та зв’язків зі ЗМІ Ірину ШИПОВИЧ.

     Керуюча справами Наталія ЛЕВЧЕНКО надала докладну інформацію про роботу підвідомчих структур: загального відділу,  відділів реєстрації та  соціального захисту населення, служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг.

    За травень місяць надійшло 32 письмових звернення від громадян, серед яких 16 осіб звернулись на «гарячу» урядову лінію. Фахівцями надано 29 відповідей. За звітний період зареєстровано 51 розпорядження міського голови, опрацьовано 257 вхідних документів.

     До відділу реєстрації звернулось 547 осіб. Працівниками відділу надано 41 відповідь на запити щодо персональних даних громадян.

      У травні до відділу праці та соціального захисту населення звернулось за усними та письмовими консультаціями 874 мешканців громади. Подано для оформлення субсидії 54 справи, для отримання державної соціальної допомоги через «Соціальну громаду» - 73 справи.

    Служба у справах дітей Таврійської міської ради займалась інвентаризацією житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Співробітники Служби взяли участь у двох судових засіданнях, направили два подання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

     У комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» на обслуговуванні відділення соціальної роботи перебуває 546 сімей. Протягом травня місяця фахівці Центру надали гуманітарну допомогу малозабезпеченим родинам Кам’янського та Новокам’янського старостинських округів.  Соціальну допомогу за місцем проживання отримують 109 осіб. Безоплатно надано 1093 послуги.

     Заступник міського голови Олександр ПАВЛЮК доповів про фінансовий стан роботи комунальних підприємств, про хід робіт по реконструкції стадіону, сезонному покосу трави, впорядкуванню територій громади.

     Начальник фінансового відділу Ірина МОЦЬО надала інформацію про виконання міського бюджету за п’ять місяців поточного року. Бюджет виконано на 107%. І такий результат був схвально відзначений міським головою. Микола РІЗАК дав доручення керівнику фінансового відділу та секретареві міської ради Андрію ХАХАЛЄВУ підготувати пропозиції щодо максимального наповнення місцевого бюджету за підсумками першого півріччя 2021 року.

       Микола Іванович РІЗАК  подякував керівникам відділу освіти та освітньо-виховних закладів громади за високий рівень проведення свята Останнього дзвоника та Міжнародного Дня захисту дітей на території громади.  

     І як зазначив міський голова, Останній дзвоник у школах – це перший дзвінок для керівників освітньої сфери громади про початок підготовки до нового навчального року. Заступник міського голови Анатолій БІЛИЙ доповів учасникам наради про плани на червень: заплановано ремонти ситстем опалення, покрівель, заміна  вікон, реконструкція систем освітлення та встановлення пожежно-охоронних сигналізацій для того, щоб до 1 вересня були створені належні  умови в усіх навчально-виховних закладах Таврійської  громади.

  Важливою темою  порядку денного наради було питання про хід вакцинації на території Таврійської громади. Генеральний директор КНП « Центр первинної  медико-санітарної допомоги м. Таврійськ» Микола ГУМЕНЮК відзначив позитивну динаміку по місту, але на жаль, почастішали випадки захворюваності у дітей та  у людей молодого віку, післяковідних ускладнень. Тому міський голова дав доручення профільним керівникам провести масову роз’яснювальну роботу на території міської ради про необхідність вакцинування.

    На нараді прозвучала позитивна інформація щодо реконструкції лікарняного комплексу: на сьогодні вже завершені основні ремонтні роботи,  завозяться  сучасні меблі, визначено  перелік необхідного медичного обладнання та устаткування.

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua