ПЕРШИЙ ДЕНЬ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ: НОВА СТОРІНКА В ІСТОРІЇ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

   

           Міський голова Таврійська Микола РІЗАК  взяв участь у роботі  пленарної секції  першого дня Міжнародного інвестиційного форуму "Південна стратегія розвитку", який сьогодні відкрився на Арабатській стрілці. Основна тема обговорення  -  "Випереджальна стратегія розвитку Півдня України від Маріуполя до Ізмаїлу”. 

   Понад 600 учасників форуму - це керівники громад півдня України, голови  державних адміністрацій, районних рад всіх південних областей України, заступники та голови обласних рад, представники виконавчих органів влади, дипломати. 

  Як зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, тема кожної із секцій обов’язково стане основою для розвитку не лише півдня, а й всієї України, адже на різних локаціях відбуватимуться презентації важливих проєктів:

  «Подібних інвестиційних форумів на Херсонщині має бути більше, адже наша область має великі можливості та потенціал.  «Південна cтpатегія pозвитку» має на меті не лише pеалізувати різноманітні пpоєкти, але і зміцнити позицію pегіону у кожній сфері. Переконаний, вже зовсім скоро  від форуму ми отримаємо перші результати, адже серед його учасників  багато  міжнародних інвесторів».

    Форум - це також  гарна можливість   поспілкуватись колегам у неформальній обстановці,  обмінятись думками та поділитись досвідом. 

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua