МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ НАРАДУ

     29 червня Микола РІЗАК провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів Таврійської міської ради.

    Серед основних завдань цього тижня – якісне планування та формування бюджету на наступний 2022 рік. Як зазначив міський голова, Таврійська  міська територіальна громада після об’єднання працює тільки перший рік, тож усі розрахунки і прогнози треба робити за відсутності статистичних даних минулих періодів. 

    Про відповідальність керівників усіх рівнів за ефективне  планування і розрахунки на перспективу говорили на нараді  секретар ради Андрій ХАХАЛЄВ  та  начальник Фінансового відділу  Ірина МОЦЬО.

     На липневій сесії буде розглядатись проєкт рішення про виконання програми соціально-економічного розвитку за підсумками першого півріччя 2021 року. І це також потребує від структурних підрозділів фахової та злагодженої роботи.

    На постійному контролі у міської влади питання підготовки до введення в експлуатацію лікарняного комплексу та  стадіону, ремонтні роботи у навчальних закладах, благоустрій та впорядкування територій.

    За інформацією генерального директора  КНП ЦПМСД Миколи ГУМЕНЮКА,  до лікарні продовжує надходити медичне обладнання, необхідні комплектуючі, ведуться роботи по підключенню до газопастачання, підготовці до опалювального періоду.

    Минулий тиждень був щедрим на культурні події. Громада вшанувала пам'ять жертв війни у День скорботи, відзначила День Конституції і молоді. У День Конституції - 28 червня делегація  Таврійської міської громади взяла участь у святкових заходах на «Кам’янській січі». Відома майстриня  Олена КОЛОДИЧ разом з  колективом аматорського гуртка народної творчості Чорнянського сільського будинку культури  представили вражаючу виставку своїх робіт. Активну участь у святі взяли  вихованці гуртка «Джура» під керівництвом директора Чорнянського ліцею  Віктора  КУДЛАЯ.

    Микола Іванович подякував своїм заступникам, керівникам відділів, творчим колективам за високий рівень проведення усіх культурно-мистецьких заходів. Голова Таврійської міської теритріальної громади  підкреслив, що у кожному населеному пункті кожен колектив, кожен мешканець повинен відчувати підтримку влади у  будь-яких ініціативах та проєктах. Тільки у єдності – успіх Таврійської громади!   

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua