ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ОФІС ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ РОЗРОБИВ СТИЛІЗОВАНІ БАНЕРИ ТА ФОТОРАМКИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У СОЦМЕРЕЖАХ

   

   За інформацією з офіційного сайту Херсонської обласної державної адміністрації, відсьогодні всі охочі можуть прикрасити свою сторінку у Фейсбуці ювілейною символікою до 30-річчя незалежності України.

   Логотип і слоган до Дня Незалежності України створила креативна агенція «Провід». В основу концепції єдиної візуальної символіки покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців.

   Графічна символіка виконана у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, що формуються із сучасних досягнень нашої країни. Квітка є образом держави, яка з кожним роком росте та розцвітає. Квіткове зображення – один з найдавніших символів в орнаментно-знаковій культурі України. Наприклад, квітка є центральним елементом петриківського розпису. Тож це близький усім символ, що об’єднує Україну.

   Як квітка з пелюсток, наша країна складається з безлічі образів. Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону. Крім того, регіони будуть представлені квітами – символами сфер діяльності, серед яких – медицина, будівництво, наука, цифрові технології та виробництво.

  «Ти у мене єдина» – основний слоган та лейтмотив кампанії, який є універсальним зверненням до нації, країни та її незалежності.

  Застосувати  стилізовані банери та фоторамки можна, перейшовши за посиланнями

   https://bit.ly/3y2Yth8 або https://bit.ly/2SDfxer.

  https://khoda.gov.ua/

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua