РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА У ТАВРІЙСЬКУ

   

    5 липня у  відбулась розширена апаратна нарада під головуванням секретаря Таврійської міської ради Андрія ХАХАЛЄВА. Заступники міського голови Таврійська Олександр ПАВЛЮК, Анатолій БІЛИЙ, керуюча справами виконкому Наталя ЛЕВЧЕНКО, старости округів Алла ФЕДАЙ, Ірина ХОМА та Віта ПРИЙМА, в.о. начальника Фінансового відділу Катерина ЛИСТОПАДОВА доповіли про результати роботи  за червень 2021 року.

    Андрій ХАХАЛЄВ звернув увагу учасників засідання на результати виконання бюджету Таврійської громади за перше півріччя 2021 року. Цифра у понад 108 відсотків – це результат  професійної  роботи Фінансового відділу Таврійської міської ради, це результат плідної співпраці органів місцевого самоврядування з Новокаховською державною податковою інспекцією, це сумлінна робота підприємств та представників бізнесу, кожного платника податків.

   Секретар ради висловив подяку від імені міського голови Таврійська Миколи  РІЗАКА  усім причетним до успішного виконання бюджету першого півріччя. Це беззаперечний факт економічної спроможності нашої Таврійської громади на першому році її створення, - зазначив Андрій ХАХАЛЄВ.

   У зв’язку з тривалою дощовою погодою секретар ради дав доручення керівникам комунальних підприємств перевірити стан покрівель на території громади,  продовжити роботи з благоустрою, ремонту навчально-виховних закладів, будівництву спортивного комплексу та введенню в експлуатацію лікарні.

     За інформацією генерального директора КНП ЦПМСД Миколи ГУМЕНЮКА на території Таврійської громади продовжується процес первинної та вторинної вакцинації, нові випадки  захворюваності на COVID-19 не зафіксовані.

   

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua