РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ЧЕРВЕНЬ ДЛЯ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ТАВРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    5 червня заступник міського голови Таврійська Анатолій БІЛИЙ провів робочу нараду з працівниками освіти та культури. Учасники засідання підбили підсумки роботи за червень місяць, який видався надзвичайно насиченим подіями та заходами.

     22 червня, у День скорботи та вшанування  пам'яті жертв війни в Україні, у  Таврійській міській  громаді пройшли мітинги-реквієми та покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.

     Яскраво та урочисто були відзначені 25-літній ювілей Конституції України та День молоді в будинках культури, сільських клубах разом з сільськими бібліотеками Таврійської міської ради.

    Зразковий колектив «Оксамит» Чорнянського будинку культури (керівник Оксана КРОХМАЛЮК) успішно виступив на фестивалі молодіжних культур «Екстрим»  у Залізному Порту. 25 червня у Таврійському будинку культури відбувся звітний концерт колективу сучасного танцю «Грація» (керівник Аліна ОЛЬХОВСЬКА).

     Аматорський колектив народної творчості Чорнянського сільського будинку культури (керівник Олена КОЛОДИЧ) гідно представив Таврійську громаду на святкуванні Дня Конституції на Кам’янській Січі.

    Козачата куреня «Гелея» Чорнянського ліцею (директор Віктор КУДЛАЙ) взяли участь в роботі молодіжного табору «Острівна республіка – школа лідерства».

     Для освітян червень теж був досить динамічним і результативним. Випускники дев’ятих класів отримали свідоцтва про базову середню освіту. Свідоцтва з відзнакою отримали семеро дев’ятикласників,  серед яких  випускник Сергіївської гімназії,  п’ятеро – з Ліцею № 1, і один випускник Ліцею № 2. Свідоцтва про повну середню освіту отримали випускники одиннадцятих класів, з  них  троє випускників Ліцею №2 отримали  свідоцтва з відзнакою.

     Із 1 по 18 червня на території Таврійської громади працювали три табори відпочинку з денним перебуванням. У таборах відпочили 106 дітей пільгових категорій.

     17 червня відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів Ліцею №2 та Сергіївської  гімназії. Анатолій БІЛИЙ привітав переможців конкурсу Світлану ПЛЯСЕЦЬКУ (Ліцей № 2) та Марію КРИЛОВУ (Сергіївська гімназія) та побажав новим керівникам успіхів у роботі.

    Заступник міського голови проінформував учасників засідання про те, що для проведення ремонтних робіт в закладах освіти громади придбані всі необхідні матеріали. Тож основним завданням на липень для освітян є підготовка  приміщень до нового  навчального року. Попереду  відповідальний період підготовки бюджетних запитів для формування бюджету на 2022 рік.

    Завершуючи нараду, Анатолій БІЛИЙ звернув особливу увагу на якість підготовки до святкування 30-ої річниці Незалежності України на території Таврійської міської територіальної громади.

    

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua