"УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ" ПРО РЕКОНСТРУКЦІЮ МОСТУ ЧЕРЕЗ ПІВНІЧНО-КРИМСЬКИЙ КАНАЛ

     У березні цього року стартувала реконструкція мосту через Північно-Кримський канал на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.  Про хід виконання цього проєкту  у рамках Президентської програми "Велике будівництво" інформує  "Український Південь"(журналіст Лідія Григор'єва):

     "На сьогодні 5 прогонів переправи – а це близько 111 метрів зібрано та змонтовано. Виконує роботи підрядна організація ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».

    Чимало робіт виконується вже під мостом. Незважаючи на спеку, будівельники темпу не втрачають. До реконструкції мосту залучаються і місцеві жителі. Будівельники працюють вахтовим методом, роботи розпочинаються рано-вранці і тривають до пізнього вечора, завдяки цьому реконструкція мосту через Північно-Кримський канал здійснюється з випередженням графіку. Спочатку будівельники обіцяли його завершити до кінця року, тепер називають інші терміни.

      По завершенню буде на мосту і зручний та безпечний тротуар для пішоходів та велосипедистів. А поки пішоходи уважно споглядають за роботою будівельників на мосту, що з`єднує Нову Каховку та Таврійськ, очікуючи на його відкриття".

  https://pivdenukraine.com.ua/2021/07/06/rekonstrukciyu-mostu-cherez-pivnichno-krimskij-kanal-planuyut-zavershiti-voseni-video/

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua