ЧИ МОЖЕ ФОП ТИМЧАСОВО ПРИПИНИТИ ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ

     Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на численні запити фізичних осіб – підприємців щодо можливості тимчасового припинення підприємницької діяльності повідомляє:

   

   Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців регулює Закон України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 755).

    Цим же Законом визначено порядок проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

    При цьому Законом № 755, як і іншими нормативно-правовими актами, не передбачено тимчасове припинення підприємницької діяльності у зв’язку з вагітністю та пологами, тривалою хворобою, від’їздом за кордон тощо.

  Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

   Пресслужба Головного управління

  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua