ЧЕРГОВА СЕСІЯ ТАВРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ - ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ПІВРІЧЧЯ

   

    22 липня депутати Таврійської міської ради зібрались на чергову 10-ту сесію 8-го скликання. У порядку денному були  важливі фінансові, комунальні та земельні питання, які підсумували діяльність Таврійської громади за перше півріччя 2021 року.

   Начальник Фінансового відділу Ірина МОЦЬО звітувала про успішне виконання  бюджету. За цифрою 108 відсотків – напружена робота усіх структурних підрозділів виконавчих органів та депутатського корпусу ради. Кошти, які отримані в результаті перевиконання бюджетних показників, запропоновано розподілити  на розвиток медичної галузі, ремонт та  реконструкцію систем опалення у освітніх закладах, оплату комунальних послуг та енергоносіїв для бюджетних установ Таврійської міської територіальної громади. Ці пропозиції попередньо були погоджені  постійними депутатськими комісіями та  виконавчим комітетом.   

   Депутати затвердили  звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку. І як зазначив  голова Таврійської міської територіальної громади Микола РІЗАК: «Без програми немає розвитку. За кожною програмою – і чітка стратегія, і якість виконання. Тому реалізація програм знаходиться під моїм особистим контролем  та контролем профільних заступників».

   За пропозицією заступника міського голови Анатолія БІЛОГО  внесено зміни до цільових Програм "Про розвиток  культури і мистецтва Таврійської міської територіальної громади на 2021 рік",  "Про розвиток освітньої галузі на 2021 рік" та внесено зміни до структури Відділу освіти, культури, молоді та спорту.

   

    Міський голова звернув увагу депутатів на важливість питання  підтримки Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Таврійська, який вже отримав ліцензію на право надання медичних послуг. Зараз Центр на етапі акредитації, об’єм роботи ускладнюється стислими термінами. Микола РІЗАК запевнив депутатський корпус, що громада успішно впорається з цим завданням – всі  мешканці громади будуть отримувати якісні медичні послуги  за місцем проживання. Також діяльність Центру дасть можливість зберегти  систему надання медичних послуг у сільських населених пунктах. Масштабний проєкт створення власної первинної ланки медичного обслуговування виходить на фінішну пряму. Лікарняний комплекс, обладнаний за всіма сучасними вимогами з власною лабораторією, денним стаціонаром та дитячим відділенням, вже готовий до роботи. Врахована кожна деталь: для зручності медичного персоналу та пацієнтів закуплені нові меблі та устаткування, облаштовані службові приміщення, здійснено благоустрій прилеглої території – все зроблено спільними зусиллями міської влади, депутатського корпусу за  підтримки  всієї Таврійської громади.

    Благоустрій територій та надання якісних комунальних послуг  – є одним із пріоритетних напрямків для місцевої влади. Про  фінансову підтримку комунальних підприємств, внесення змін до Програми благоустрою та ремонтних робіт доповів заступник міського голови Олександр ПАВЛЮК.

  Депутати затвердили міську цільову Програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2027 роки.

   Рішення про створення Дитячо-юнацької спортивної школи на базі збудованого за Президентською програмою «Велике будівництво» стадіону  у Таврійську одностайно було підтримане депутатами міської ради. Микола РІЗАК зазначив, що це важливе рішення дасть поштовх для  об’єднання  та розвитку спортивної інфраструктури громади.

    

    Керуюча справами виконкому Наталя ЛЕВЧЕНКО доповіла, що на території Таврійської міської територіальної громади розпочав роботу державний реєстратор. Депутати прийняли рішення про надання повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Микола РІЗАК підкреслив, що тепер мешканці матимуть змогу отримувати послуги державного реєстратора у власній громаді.

    Микола Іванович подякував депутатам за плідну роботу, за підтримку рішень та проєктів, які будуть сприяти  розвитку Таврійської міської територіальної  громади.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua