ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ МИКОЛА РІЗАК БЕРЕ УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКОМУ МУНІЦИПАЛЬНОМУ ФОРУМІ

   

   

    Голова Таврійської міської територіальної громади Микола РІЗАК бере участь в роботі XVІ Українського муніципального форуму, який  з 27 по 29 липня проходить у гостинній Одесі. 
  Відкрив Форум Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко. Він, зокрема, зазначив:"Асоціація міст України є нашим майданчиком для обміну досвідом і поширення історій успіху та кращих практик. Принципи відкритості та прозорості - це принципи роботи АМУ, які ми з вами будемо втілювати в роботу місцевої влади по всій країні".
     Перший день Форуму присвячений темі місцевої демократії та відкритого врядування. "Відкрите врядування - не просто гарні слова. Це - принципи роботи місцевої влади. Муніципалітети, які обрали цей шлях, мають підтримку та довіру громад. І це підтверджують результати останніх місцевих виборів",- наголосив В.Кличко. 
     Також Голова АМУ оголосив, що найближчим часом у Києві буде відкрито Будинок Громад: «Це буде комфортний та функціональний простір, де відбуватимуться заходи Асоціації міст - консультації, тематичні секції, наші наради та семінари і тренінги".
   
   
  ДЖЕРЕЛО: https://auc.org.ua/novyna/vitaliy-klychko-asociaciya-mist-ukrayiny-ye-maydanchykom-dlya-obminu-dosvidom-i-poshyrennya

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua