ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ У ГРОМАДАХ ХЕРСОНЩИНИ

  ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТАВРІЙСЬКА  ОЛЕКСАНДР ПАВЛЮК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

    27 липня у Херсонській ОДА відбулась нарада за участі заступника Міністра розвитку громад та територій України Василя Лозинського, який підкреслив, що успішна робота у сфері енергоефективності – це шлях до повної енергонезалежності України. На його думку,  це значна економія для місцевих бюджетів, адже громади, в яких об’єкти соціальної сфери термомодернізовані, менше коштів витрачатимуть на оплату житлово-комунальних послуг.

   Херсонщина є активною учасницею програм щодо стимулювання енергозбереження. За словами першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Шибаєва, в області реалізується програми “Теплі кредити”, метою якої є підвищення енергоощадності осель. Херсонщина нерідко була  лідером серед областей України за темпами впровадження цієї програми. Протягом 2016 - 2021 року в Херсонській області видано майже 8400 “теплих кредитів” на загальну суму близько 230 млн грн. 

    Крім цього, Херсонщина є пілотною областю, в якій реалізується проєкт з автоматизації баз даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. Зараз до бази включено 75 об'єктів, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету.

    Під час наради Василь Лозинський розповів про програму “Енергодім”. Це програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків, учасниками якої можуть стати лише об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Також він закликав  керівників тергромад надавати підтримку ОСББ, що зацікавлені брати участь у цій програмі.

  Джерело:https://khoda.gov.ua/

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua