ТАВРІЙСЬКА ГРОМАДА ВІТАЄ ЗІ 100-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ МАРІЮ ГРИГОРІВНУ МЕЗЕНЦЕВУ

   

   

    30 липня  сторічний ювілей святкує жителька Таврійська  МЕЗЕНЦЕВА Марія  Григорівна. Сьогодні  до неї завітали  секретар Таврійської міської ради  ради Андрій ХАХАЛЄВ, керуюча справами виконкому Наталя ЛЕВЧЕНКО,  голова Ради ветеранів Надія ЧАБАН, директор Музею історії міста Наталя МАЛИНОВА.

    Андрій ХАХАЛЄВ передав   Марії Григорівні   вітальну адресу та грошову премію  від міського голови Таврійська Миколи РІЗАКА  та відзначив: «Така ювілейна дата – це знакова подія не тільки для родини Марії Григорівни, але для всієї Таврійської громади. Тільки обрані долею  люди зберігають у пам’яті  подій цілої епохи та можуть поділитись цими  спогадами з нами».  Неймовірна стійкість та любов до життя допомогли цій чудовій жінці витримати  голодомори, вижити у  нацистському  концтаборі. У часи воєнного лихоліття вона зустріла  коханого чоловіка  Михайла Тихоновича, з яким вони прожили у любові і злагоді 67 років. До Таврійська родина МЕЗЕНЦЕВИХ переїхала у далекому 1953 році, коли  розпочалось велике будівництво Каховської ГЕС та Північно-Кримського каналу. Історію їх життя у документах і світлинах зберігають у Музеї історії міста як приклад нескореності та гідності, працьовитості та порядності.

   Сьогодні у Таврійську зібралась велика родина Марії Григорівни, щоб привітати свою любу маму, бабусю і прабабусю з ювілеєм! Нехай і надалі любов рідних буде надійною підтримкою нашій шановній ювілярці! 

    

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua