МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА: "ВАКЦИНАЦІЯ ОСВІТЯН - ЦЕ ЄДИНА МОЖЛИВІСЬ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ ПРАЦЮВАТИ У СТАЛОМУ РЕЖИМІ"

   

  6 вересня на розширеній апаратній нараді голова Таврійської міської територіальної громади Микола РІЗАК заслухав звіт керівників структурних підрозділів про виконання протиепідемічних заходів. Директори освітніх закладів надали інформацію про кількість провакцинованих працівників. У міських ліцеях досить високий показник – від 73 до 82 відсотків, значно нижчі цифри по дитячих дошкільних закладах та ліцеях і гімназіях у старостинських округах. Міський голова дав доручення профільному заступнику Анатолію Білому, начальнику Відділу освіти, культури, молоді і спорту Володимиру БАРСУКУ, генеральному директору Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколі ГУМЕНЮКУ поліпшити інформаційно-роз’яснювальну роботу, адже саме недостатня або недостовірна інформація перешкоджає вакцинації, яка є єдиним ефективним  способом у  профілактиці поширення COVID-19.

  Начальник Фінансового відділу Ірина МОЦЬО проінформувала учасників наради про виконання бюджету Таврійської міської ради за січень-серпень 2021 року (докладна інформація публікується окремо ).

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua