МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА МИКОЛА РІЗАК: "ОПЕРАТИВНЕ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ, ЧІТКА ФІНАНСОВА ДИСЦИПЛІНА - ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ КЕРОВАНОСТІ ВСІХ ПРОЦЕСІВ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ"

   

  4 жовтня міський голова Таврійська Микола РІЗАК провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Таврійської міської ради. У роботі наради взяли участь секретар  міської ради, заступники міського голови, керуюча справами виконкому, старости старостинських округів.

  На початку роботи засідання голова громади привітав заступника міського голови Олександра ПАВЛЮКА та директора Таврійського будинку культури Зою ШТЕФАН, які цього дня святкують день народження, та побажав іменинникам міцного здоров’я, енергії, сил і натхнення в роботі.

  Микола РІЗАК висловив щиру вдячність голові Ради ветеранів Надії ЧАБАН, керівникам соціальних служб, усім небайдужим мешканцям громади за організацію та проведення акції «Милосердя» до Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

  Очільник громади провів конструктивне обговорення стану готовності бюджетних установ до опалювального сезону. За інформацією профільних заступників та керівників комунальних підприємств, всі заплановані заходи - на завершальному етапі.

  Міський голова відзначив позитивні результати роботи Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Таврійська. За перший місяць своєї роботи від дня утворення налагоджено прийом сімейних лікарів, оформлення декларацій,  працює кабінет  вакцинації, практикуються виїзні прийоми по старостинських округах, надає послуги сучасна лабораторія. Микола Іванович подякував колективу Центру, медичним працівникам за ефективну роботу, особливо у період загострення ситуації з поширенням коронавірусу. Як зазначив генеральний директор ЦПМСД Микола ГУМЕНЮК, зараз період "пандемії невакцинованих", тож інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності щеплень буде продовжуватись. Кабінет вакцинації працює щоденно та має всі необхідні вакцини.

  Також міський голова відзначив ефективну роботу керівників освітніх та дошкільних закладів громади, де вже вакциновано  від 80% до 100% працівників. На сьогоднішній день усі ліцеї, гімназії, початкова школа, дитячі садочки Таврійської громади продовжують працювати у звичному режимі.   

  Начальник фінансового Відділу Ірина МОЦЬО  надала інформацію про виконання бюджету Таврійської міської територіальної громади за січень-вересень 2021 року. Надходження до загального фонду бюджету у січні-вересні 2021 року склали 101864,5 тис. грн., або 109,28% до запланованих показників на вказаний період.

  Підсумовуючи результати наради, міський голова  Микола РІЗАК підкреслив, що оперативне виконання поставлених завдань, чітка фінансова дисципліна – це обов’язкові умови керованості всіх процесів  на території громади.

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua