ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ ПРИ ВИКОНКОМІ ТАВРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   

  До відома осіб, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Таврійської міської ради.

  Відповідно до ст. 25 "Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень…"  проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. 
  З 1 жовтня по  31 грудня проводять перереєстрацію громадян,  які  перебувають  на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.
  Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету місцевої ради,  адміністрації  підприємства, установи, організації (органу  громадської  організації) і профспілкового комітету, провадяться  після  прийняття рішень цими органами.

  Про внесені зміни заінтересованим  особам  направляється   письмове повідомлення.

  Для перереєстрації громадянам необхідно з'явитися до виконкому Таврійської міської ради за адресою:

  м. Таврійськ, вул. І. Франка, 29,  каб. № 13.  

  Із собою необхідно мати: паспорт громадянина України, довідку з місця проживання про склад сім'ї та прописку та у разі необхідності - інші документи, які підтверджують право перебування у пільгових списках.

  Тел. Для довідок : 7-41-76.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua