ПОДАТКІВЦІ ЗДІЙСНИЛИ ВИЇЗД ДО ЧОРНЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

   

  Фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу серед юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, основним видом діяльності яких є вирощування продукції сільськогосподарського призначення.

  На минулому тижні інспектори податкового відомства, спільно з представниками управління праці, соціального захисту населення та відділу поліції ГУНП, в рамках проведення операції «Урожай», взяли участь у моніторинговому обстеженні земельних ділянок с. Чорнянка.

  Під час заходу інспектори з’ясували, що один місцевий мешканець обробляв «свою» та земельну ділянку «дружини» (по майже 20 га кожна) без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання. До того, ж декларація про майновий стан і доходи за 2020 рік ним також не подана. Попри проведену податківцями просвітницьку роботу, щодо необхідності подання декларації про майновий стан і доходи, громадянин категорично відмовився задекларувати отримані минулого року доходи.

  На нього, відповідно, складено протокол за ст. 164 КУпАП, який направлено до суду для розгляду та прийняття рішення.

  У податковій інспекції нагадують, що економічний розвиток територіальної громади, її фінансова безпека та рівень соціального захисту безпосередньо залежить від відповідального ставлення до вимог законодавства кожного громадянина.

  Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.

   Пресслужба Головного управління

  ДПС у Херсонській області, Автономній

  Республіці Крим та м. Севастополі

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua