«Мандрівка у пошуках кольорів літа»

  Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

  Діти – це майбутнє нашої України.

  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії на майбутнє. Адже в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими і радісними, прославляли свої родини і рідну землю.

  День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займались улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни, вважають завідуюча дошкільним навчальним закладом

  «Джерельце» Лідія Зоря та вихователь-методист Наталя Сігаєва. Тому в дитсадку надається таке велике значення святкуванню Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно проходить тут цікаво та весело.

  Цього року колектив педагогів підготував обширну святкову програму. Як повідомила Наталя Сігаєва, свято розпочалось музичним дійством «Мандруємо у пошуках кольорів

  літа». Діти грались, танцювали, співали, читали на пам’ять вірші, виконували різні завдання, малювали на асфальті.

  Малюки отримали безліч позитивних емоцій від свята та солодке пригощення від Таврійської міської ради та батьків, які активно приймали участь в проведенні свята.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua