Таврійська школа №5 відкриває нові таланти

  Школа для кожного з нас – другий дім, з яким пов'язані найкращі моменти нашого дитинства.

  В сучасному світі школа – ще і надійна база для становлення всебічно розвиненої, успішної особистості, громадянина своєї держави.

  Саме задля вдосконалення навичок спілкування англійською мовою, як інструментом успішного життя, вже вкотре в Таврійській школі №5 з 27 по 31 травня 2019 року пряцювала літня мовна школа "GoCamp". Про це повідомила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Світлана Плясецька.

  Щодня її відвідували 30 дітей, які прагнули не лише удосконалювати свій рівень володіння іноземною мовою, але і відкривати в собі та розвивати різноманітні таланти.

  Так, серед дітей виявились справжні захисники природи, маркетологи, стратеги, співаки, актори, танцюристи, музиканти, фотографи та архітектори. Усі ці здібності розкривалися в таких конкурсах та змаганнях, як: "Handmade city", "Glass Tower", "QR-code", "Ecological project" та багатьох інших. Діти змогли взяти участь у майстер-класі з блиск-тату від матусі одного з учасників мовної школи. У переддень святкування Дня захисту дітей наші учасники взяли участь у міському святі на площі Будинку культури, де виконали енергійний та сучасний флешмоб.

  Підсумком роботи літньої мовної школи стала вдячність дітей та їх батьків. Це означає, що все було зроблено правильно!

  Школа щиро дякує батькам за допомогу в організації роботи літньої мовної школи. Дякує дітям за їхню активність, ентузіазм та творчий запал. Педагогічний колектив бажає всім гарного відпочинку та насичених канікул.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua