П’ять днів з майбутніми першокласниками

   

  З 3 по 7 червня в Таврійській школі №5 (директор Віктор Нестерович) проведено підготовчі заняття першокласників. Діти знайомились зі школою, новим оточенням та один з одним. 

  За інформацією заступника директора школи з навчально-виховної роботи Світлани Плясецької, майбутніми школярами працювали вчителі початкових класів Наталія Герасимчук та Ірина Грек, учитель-логопед Лілія Шевченко та практичний психолог Наталія Ляховецька.

  Педагоги на заняттях намагались не тільки розвивати і виховувати в дітях основні компетенції, що потрібні для майбутніх школярів, але й мали на меті соціалізацію дитини, успішну адаптацію її в середовищі школи. Такий «пробний курс» сприяв формуванню психологічної і фізичної врівноваженості дитини.

  Підготовчі курси в стінах школи дали змогу відчути її атмосферу, що допоможе дітям почуватися вільно в знайомому для себе середовищі, вони добре орієнтуватимуться в розташуванні кабінетів, не матимуть недовіри до нових товаришів-першокласників, знатимуть свою вчительку, а отже – матимуть добрий запас впевненості, що сприятиме їх успішній соціалізації.

  6 червня було проведено збори з батьками майбутніх першокласників, під час яких батьки познайомились ближче між собою і вирішували організаційні питання.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua