В Таврійську пройшов огляд комунальної техніки

  Традиційно щороку в Таврійську проходить огляд комунальної техніки. В понеділок, 10 червня, на території комунального підприємства «Таврійський водоканал» на лінійку готовності вишикувалися чистенькі, свіжепофарбовані автомобілі, трактори, навантажувач, пожарна машина, автомобіль для відкачки води, автовишка, пристрій для подрібнення гілок та інша техніка комунальних підприємств міста.

  В порівнянні з минулим – 2018 роком, коли комунальники представили 23 одиниці техніки, автопарк комунальних підприємств поповнився ще одним автомобілем – сомаскидом ГАЗ-3307, який в травні було придбано для КП «Комунсервіс».

  Міський голова Микола Різак  та його заступник Олександр Павлюк пильно оглянули кожний автомобіль, трактор та екскаватор. Заглядали під капот та в  кабіну, розпитували водіїв та трактористів, як працюється.

  Відкриваючи захід, Микола Іванович подякував комунальників, їх керівників – директора водоканалу Віктора Пономаренко, директора «Комунсервісу» Галину Волянюк та начальника ЖЕУ Олександра Главацького за роботу та підготовку техніки, за яку всі працівники комунальних підприємств міста отримають вагому премію.

  За словами міського голови, цей огляд – ще і своєрідна інвентаризація рухомого складу, щоб придбати завчасно нові шини, акумулятори, інші запчастини, а в разі потреби, то і зробити ремонт двигуна чи ходової частини. За результатами виконання міського бюджету за півріччя, на черговій сесії Таврійської міської ради будуть розглядатись зміни до бюджету, тому, як вважає Микола Іванович, обов’язково треба задовольнити потреби комунальних служб.

  В огляді техніки приймали участь керуюча справами виконкому Наталя Левченко, спеціаліст виконкому з питань комунального господарства Вікторія Устименко, завідувач амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицина Таврійська Микола Гуменюк. Миколу Олександровича особливо цікавив відремонтований виконкомом УАЗ, перевлаштований під «Швидку допомогу». За інформацією Миколи Олександровича, нарешті вирішено питання з відкриттям в Таврійську станції невідкладної допомоги.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua