Екологічні справи школи № 5

  Екологічний стан у басейні Дніпра дуже складний. Можливо учні школи не можуть змінити цю ситуацію, але є екологічні справи, які ми можемо вирішити. З Дніпром та його басейном пов'язане формування української нації та її державності, зародження і розвиток історії України. Саме тому ЗОШ № 5 не залишаються осторонь проблем нашої річки.

  Учні 6-Б классу  (класний керівник Людмила Веснянко) Таврійської школи №5 (директор Віктор Нестерович) побували з екскурсією на березі Дніпра. Але діти вийшли не тільки щоб розважитись, а з корисною метою. Вони почали збирати пластикове сміття.  Це щорічна акція учнів школи по очищенню берегу Дніпра. До ініціативи дітей долучились батьки, які допомогли відвезли зібраний пластик в спеціальні контейнери.

  Кожна людина для себе повинна знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища, і учні 5-ї школи такі шляхи шукають. Хтось прибирає сміття в своєму дворі, інші намагаються прибирати після себе, щоб не залишилось слідів їх перебування на природі.  

  Щоб привернути увагу суспільства до питань збалансованого використання водних ресурсів, учні 6-Б класу  ще взяли участь в конкурсі травел-фото «Дніпро різноманітний». Діти передали свої враження та почуття через фото, та не тільки гарно відпочили, а й допомогли природі рідного краю – прибрали берег Дніпра та вивезли сміття.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua