Відбулось засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради

  Сьогодні, 12 червня, під головуванням міського голови Миколи Різака відбулось засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради.

  З дев’яти питань порядку денного три були присвячені проблемам комунального господарства міста. Першою члени виконкому заслухали директора комунального підприємства «Комунсервіс» Галину Волянюк, яка доповіла про стан санітарної очистки Таврійська та селища Плодове від твердих побутових відходів. За нею заступник міського голови Олександр Павлюк доповів про підсумки роботи міського комунального господарства в осінньо-зимовий період 2018-2019 та про заплановані заходи по підготовці до наступного осінньо-зимового періоду. Після чого керівники комунальних підприємств міста – Олександр Главацький («Таврійське ЖЕУ»), Віктор Пономаренко («Таврійський водоканал»), Галина Волянюк («Комунсервіс» ТМР) і Микола Корман («Міський ринок») розповіли про стан фінансово-господарської діяльності за травень.

  Члени виконкому погодили внесення змін до міського бюджету, про що доповідала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентина Єрохіна. Затвердили протокол засідання комісії з житлових питань № 5 від 10 червня 2019 року і план роботи виконавчого комітету Таврійської міської ради на ІІІ квартал цього року, про який розповіла керуюча справами виконкому Наталя Левченко.   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua