Місто, в якому ми живемо

  Сьогодні, 14 червня, в Таврійську оголошено санітарний день.

  З самого ранку працівники Таврійського міськвиконкому працювали в парку залізничників та мікрорайону Східний. Поки земля волога, вони обробляли кожне дерево та робили лунки, готуючи насадження до поливу. Влітку, коли стоїть спека більше 30 градусів, виконком кожної п’ятниці виходить їх поливати.

  Тим часом, біля дитячої школи мистецтв чоловіча половина виконкому – секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, заступник міського голови Олександр Павлюк, головний архітектор Олег Бабков, водій Сергій Герасимюк розчищали зарости молодих пагонів китайського ясеня. Це дерево, як і бамбук, росте дуже швидко, але залишає навкруг себе чисельні пагони, і територія має непрезентабельний вигляд. Як мінімум тричі на рік приходиться їх тут знищувати. Поки чоловіки орудували пилками та секаторами, спеціаліст виконкому Тетяна Шашликова складала зрізане гілля в причеп.

  Керуючій справами виконкому Наталі Левченко разом з завідуючою загальним відділом Наттою Лазор, юрисконсультом Мариною Павличенко і спеціалістом виконкому Діаною Чухно дісталась сама важча ділянка. Досить велика, закріплена за ними, територія меморіалу на вул. 40 років Перемоги після дощу геть вкрилась травою, яка почала «забивати» квіти.

  Наводили порядок на своїй території працівники «Гідрогеолого-меліоративної партії Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра». Вони підрізали кущі і вирівнювали декоративний паркан.

  Працівниці Управління Північно-Кримського каналу займались клумбами квітів, висаджених на вул. Незалежності. Поруч робітники заводу «ПетроНік» косили свої газони, які встигли зарости від надмірних дощів.

  Втім, жужіння мотокоси було чути на різних кінцях міста. В парку на Східному, де косив Олександр Якущенко, на прибудинковій території по вул. Франко,4А, на вул. Гайдара, де працював косар ЖЕУ Сергій Єсін, в парку залізничників обкошував молоді сосни косар комунального підприємства «Комунсервіс». Тут же в парку, тільки з протилежної сторони, косив Володимир Ніколаєнко, працівник Каховського рефрижераторного відділення філії РВК ПАТ «Укрзалізниця».

  Благоустроював територію навколо ринку директор комунального підприємства «Міський ринок» Микола Корман. Сьогодні Микола Йосипович обрізав кущі декоративного паркану. Справедливості раді треба сказати, що генеральним прибиранням території ринку він та його підлегла – двірник Тетяна Бірючова займаються майже щодня. Вночі тут збирається місцева «тусовка», яка залишає після себе гори сміття. Попри все, колектив ринку не опускає руки, навпаки, намагається як найкраще благоустроїти все навколо. Микола Йосипович поруч з м’ясо-молочним павільйоном розбив невеличкий сад, насадив виноград та декоративні кущі.      

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua