Привітання міського голови з Днем медичного працівника

  Шановні лікарі, медичні сестри, санітарки та всі інші працівники Таврійської амбулаторії № 3!

  Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника! Прийміть слова глибокої вдячності за вашу благородну працю, за ваші теплі, надійні руки, які надають нам радість одужання, а значить і радість життя, за вашу відданість обраній раз і назавжди професії.

  День медичного працівника України – світле свято всіх вас, хто охороняє здоров'я жителів нашої громади. В медицині немає другорядних професій – від кожного з вас, від вашої уваги, вашого терпіння, вашої самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

  Сьогодні вам не легко працюється в умовах  реформування галузі медицини, ви рятуєте життя людей, лікуєте, ведете профілактичну роботу, вірні своїй справі. За це вам велика вдячність, «люди в білих халатах».

  Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Тому що ваша професія не знає свят і вихідних, натомість вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

  Від усієї душі бажаю вам, всім, хто турбується про здоров'я і життя таврійчан, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

  Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

  Зі святом! Щастя  і добра! 

   Микола Різак,

  міський голова Таврійська 

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua