«Комунальний сервіс» налаштований на потреби людей

  По три ходки робить сміттєвоз комунального підприємства «Комунсервіс», збираючи відходи в приватному секторі мікрорайону Східний. Про це повідомила директор «Комунсервісу» Галина Волянюк на останньому засіданні виконавчого комітету Таврійської міської ради. Це при тому, що з травня підприємство почало, як експеримент, збирати сміття на Східному двічі на тиждень.

  Як розказала Галина Валентинівна, тепер аналогічний графік просять встановити мешканці мікрорайону залізничників. Технічно це можливо, каже керівник комунального підприємства, але проблема в тому, що на підприємстві не вистачає водіїв.

  В ідеалі, вважає Галина Волянюк, хотілось би перейти на європейську практику поводження з відходами – придбати євроконтейнери, привчити населення виносити сміття не куди кому заманеться, а скло – в контейнер для скла, аналогічно пластик, папір, органічні відходи. Але ключове в цьому не стільки матеріальні можливості комунального підприємства та міської влади, а ставлення до проблеми людей. Адже, якщо зараз крадуть чи псують контейнери для сміття, то велике питання, скільки часу «протримаються» нові, сучасні контейнери.      

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua