Ветерани Таврійська вшанували день початку війни 22 червня 1941 року

   

   

  Сьогодні, 21 червня, громадська організація ветеранів Таврійська вшанувала День скорботи і пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни.

  78 років з того дня – 22 червня 1941 року, коли фашистська Німеччина віроломно напала на Радянський Союз, і о четвертій годині ранку німецькі літаки бомбили Київ, – занадто малий строк, щоб затягнулись в душах українського народу рани біди і втрат цієї війни.

  Кожного року 22 червня Рада ветеранів Таврійська за підтримки міської ради та міського голови Миколи Різака відвідує пам’ятники загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни в селищі Плодове, в парку в мікрорайоні Східний та на вул. 40 років Перемоги.

  О восьмій ранку голова Ради ветеранів Надія Чабан разом з активістами ветеранської організації виїхали до Плодового і на Східний, де поклали до підніж’я пам’ятників вінки та квіти.

  Не зважаючи на спеку, на меморіальному комплексі по вул. 40 років Перемоги зібрались мешканці Таврійська воєнного покоління. Сюди від Ради ветеранів їх доставив спеціально виділений транспорт міськвиконкому. Директор музею історії Таврійська Наталя Малинова зі своїми помічниками – юними музеєзнавцями Святославом Колісніченко, Юлією Кисіль та Олександром Шашликовим приготували монтаж на воєнну тематику.

  В заході взяли участь секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв та керуюча справами виконкому Наталя Левченко. Виступаючи перед ветеранами, Андрій Миколайович сказав, як багато значить для нас – українців пам’ять про ту війну, про її героїв, тому так важливо берегти мир та спокій на нашій багатостраждальній землі, зробити все, щоб зупинити кровопролиття, щоб більше ніколи ніхто не стріляв в наших солдат.

  За традицією урочиста частина заходу продовжилась на Таврійській базі відпочинку “Славутич”. ЇЇ власники Борис Кисельов та Галина Виноградова завжди організовують ветеранам на своїй базі відпочинок, пригощення та нагороди.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua