ПАВЛЮК  ОЛЕКСАНДР  МИХАЙЛОВИЧ

  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29

  Робочий телефон: (05549) 7-46-20

  Факс: (05549) 7-42-14

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Прийом громадян: 1-й та 2-й понеділок місяця з 14.00 до 17.00 кабінет №5

   

  1. Відповідає за виконання повноважень виконавчого комітету в галузі житлово-комунального господарства і енергетики, промисловості, транспорту і зв’язку, агропромислового комплексу, у сфері архітектури та будівництва, земельних відносин, управління комунальною власністю, цивільного захисту населення, забезпечує вирішення питань з надзвичайних ситуацій, навколишнього природного середовища. Організовує роботу з підготовки та реалізації міських програм з цих питань.
  2. Сприяє зміцненню матеріально-технічної бази житлово-комунального господарства, підвищення ефективності використання житлово-комунальними підприємствами їх основних фондів, капітальних вкладень, трудових і фінансових ресурсів.
  3. Відповідає за підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період. Організовує роботу з впровадження енергозберігаючих технологій.
  4. Організовує контроль за санітарним станом навколишнього середовища, використанням і охороною надр, вод, атмосферного повітря, рослинного і тваринного світу, додержанням правил санітарної охорони території громади.
  5. Організовує роботу по здійсненню заходів щодо ліквідації епідемій, епізоотій, інших надзвичайних ситуацій, забезпечує інформування про них населення, залучення в установленому порядку для їх ліквідації підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.
  6. Координує питання сталої роботи об’єктів життєзабезпечення, запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації.
  7. Контролює організацію обслуговування населення підприємствами транспорту і зв’язку, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування.
  8. Організовує роботу з виконання заходів щодо розвитку агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості, реалізує державну політику у сфері сільського господарства.
  9. Контролює видачу містобудівної документації та обмежень забудови земельних ділянок, розміщення, проектування, будівництва та експлуатації об’єктів та доріг громади.
  10. Забезпечує реалізацію в місті заходів щодо розвитку житлового будівництва.
  11. Координує і здійснює контроль за організацією та веденням земельно-кадастрової документації.
  12. Контролює та координує газове господарство, тверде паливо, електроенергію, водопостачання громади.
  13. Організовує роботу по здійсненню контролю на підпорядкованих підприємствах, в організаціях, установах комунальної власності за збереженням і раціональним використанням комунального майна, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням зобов’язань перед бюджетом, організацією та якістю надання послуг населенню, розрахунків за надані послуги.
  14. Спрямовує і контролює роботу:

  - відділу архітектури, містобудування та земельних відносин;

  - відділу житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою та громадського порядку;

  - спеціаліста І категорії з питань торгівлі, громадського харчування, побуту, захисту прав споживачів та цивільної оборони;

  1. Контролює та координує діяльність:

  - КП «Міський ринок»;

  - КП ”Таврійський водоканал”;

  - КП «Комунальний сервіс»;

  - КП “Житлово – експлуатаційного управління”;

  - Чорнянське СКП.

  1. Забезпечує взаємодію з:

  - транспортними підприємствами;

  - поштовою службою;

  - з управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту.

  1. Розглядає звернення громадян, проводить їх особистий прийом у порядку, визначеному законодавством.
  2. Виконує обов’язки заступника міського голови А. Білого у разі його відсутності.
  3. Виконує інші доручення міського голови.

   

   

   

   БІЛИЙ АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ

  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29

  Робочий телефон: (05549) 7-35-38

  Факс: (05549) 7-35-38

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Прийом громадян: 1-й та 2-й понеділок місяця з 14.00 до 17.00 кабінет №6

    

  1. Відповідає за виконання повноважень виконавчого комітету міської ради в галузі освіти, культури і туризму, молоді, фізичної культури та спорту, в галузі охорони здоров’я. Організовує роботу з підготовки та реалізації міських програм з цих питань.
  2. Здійснює координацію діяльності закладів освіти і культури. Відповідає за організацію їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.
  3. Вживає заходів щодо збереження мережі закладів освіти і культури, забезпечує врахування цих заходів при розробці проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.
  4. Здійснює координацію діяльності закладів фізичної культури та спорту. Відповідає за організацію їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.
  5. Забезпечує реалізацію державної політики про обов’язкову загальну середню освіту.
  6. Здійснює координацію діяльності закладів охорони здоров’я. Відповідає за організацію їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.
  7. Вживає заходів щодо збереження мережі закладів надання медичної допомоги населенню, забезпечує врахування цих заходів при розробці проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.
  8. Організовує роботу по здійсненню контролю на підпорядкованих підприємствах, в організаціях, установах комунальної власності за збереженням і раціональним використанням комунального майна, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням зобов’язань перед бюджетом, організацією та якістю надання послуг населенню, розрахунків за надані послуги.
  9. Спрямовує і контролює роботу:

  - Відділ освіти, культури, молоді та спорту;

  - сектор охорони здоров’я.

  1. Координує і контролює діяльність:

  - закладів освіти та культури;

  - закладів охорони здоров’я.

  1. Забезпечує взаємодію з:

  - банківськими установами;

  - військовим комісаріатом.

  1. Розглядає звернення громадян, проводить їх особистий прийом у порядку, визначеному законодавством.
  2. Виконує обов’язки заступника міського голови О.Павлюка та керуючої справами виконкому Н. Левченко у разі їх відсутності.
  3. Виконує інші доручення міського голови.

   

   

   

  © 2022 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua