ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАВРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАВРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

   

   

  1. Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин:

   

  - спеціаліст І категорії (з питань розвитку аграрного сектору економіки та розвитку сільських територій).

   

  Кваліфікаційні вимоги: Наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

   

  1. Спеціаліст І категорії з питань економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Таврійської міської ради.

   

  Кваліфікаційні вимоги: Наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

   

  Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку) іспити на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про засади запобігання та протидії корупції», інщих нормативно-правових актів, що стосуються професійної діяльності.

   

  Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, в який зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування,  заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік; копії паспорта, військового квитка, трудової книжки.

   

  Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Таврійськ, вул. І.Франка, 29, виконавчий комітет, загальний відділл, каб. № 8.

           Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном:7-32-04.

   

   

   

  © 2022 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua